Kniha návštev

Dátum: 05.06.2018

Vložil: AlbertAmoft

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is the central a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate is located just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections from the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some in the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations a week will prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to make certain a healthy prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to go for prostate examination at least once annually.

Odpovedať

—————

Dátum: 23.07.2011

Vložil: Monika

Titulok: čuté

Už dnes o 18:00 začína Špekfest :) Určite už o ňom všetci viete a kto nie ... :Dtak nech si ho nenechá újsť dnes večer a zajtra :)

Odpovedať

—————

Dátum: 21.07.2011

Vložil: Eva

Titulok: Ahojte...

Ahojte, som veľmi rada, že mi prišla práve táto pozvánka a práve v tento čas, ďakujem Bohu,
prídem aj so svojou vynikajúcou kamarátkou, ktorá však ešte nemá za sebou Sviatosť Birmovania, o to sa viac teším ja :),
ona sa totiž veľmi teší :) - veľmi jej držím palce.

PS: chcela som sa opýtať - neštuduje niekto z Vás - myslím tiež tutok z okolia v Ružomberku na Katolíckej Univerzite, ak áno; veľmi rada by som sa stretla, či už na tejto akcii alebo na fb?

Prajem veľa Božieho požehnania

Odpovedať

—————

Dátum: 17.07.2011

Vložil: Janka

Titulok: Pochvala

Pcep ste veľmi dobrý kolektiv ludi a mam vás rada :D držte sa!!! :D

Odpovedať

—————

Dátum: 22.01.2011

Vložil: Baška, sestra v Kristovi

Titulok: Tesim sa

Mile spolocenstvo: Pripravme cestu Panovi...
Ste pre mna zazrakom a dokazom toho, ze Boh je ozaj velky...Na LT mam rodinu, prezila som tam takmer kazde prazdniny v lete a cez sviatky a aj mnoho vikendov...poznam trosku situaciu na LT, kedze sa dotyka aj mojej rodiny, problemy mnohych ludi s alkoholom, aj "nabozenstvo", ci pokrytectvo a zbludenie mnohych...medzi ktorych som patrila pred par rokmi aj ja...
Pred asi rokom aj cosi som sa zacala modlit za vasu dedinu...modlila som sa dlho mysliac si, ze situacia sa nemeni...pred par mesiacmi som sa dopocula o vasom spolocenstve...a je to pre mna zazrak....nie pre moje modlitby, lebo ked pocitam do zadu, Pan Boh zacal konat davno predtym ako som sa zacala modlit a je mi ctou, ze ma do toho tak trosku pozval...velmi sa z vas tesim, ste velkou radostou...ani neviete:)
Nech vas pozehna Pan Jezis aj vasu farnost, aj vasho pana farara a nech mnohi zbludeni, strateni a smutni mozu spoznat, ze Jezis Kristus je Boh a chce byt Bohom a Panom v zivote kazdeho cloveka....
drzte sa Ho...ani vas nepoznam...ale mam vas rada...

Odpovedať

—————

Dátum: 05.04.2011

Vložil: PceP

Titulok: Re:Tesim sa

Baška práve som dočítala riadky, ktoré si nám napísala- toto je svedectvo o veľkosti nášho Pána! Ďakujeme Ti za modlitby, je úžasne dozvedieť sa, že nás ľudia zastrešujú modlitbou a o to úžasnejšie, že je to niekto kto nás vôbec nepozná. Ďakujeme nielen v mene spoločenstva, ale aj v mene farnosti a boli by sme radi, ak by sme Ťa niekedy stretli. Buď požehnaná Amen

Odpovedať

—————

Dátum: 20.07.2010

Vložil: Žužu

Titulok: Super action:o))))))

Zuatka,jasne že bude aj špek, len treba lepšieho fotografa čo zachytí aj pahrebu:o)Je dobré,že sa konečne skupinka mladých ľudí na Tepličke rozhodla pre Pána:o)A že všetkým v dedine ukážu,že nie sú"sektou"za ktorú ich ostatní mladí v dedine považujú. Som veľmi rada,že tento festík sa posúva čo rok ďalej a sa vylepšuje program a atraktívne workshopy:o)Držím nám všetkým palce a vyprosujem požehnanie pre ľudí,ktorí toto dielo pre Pána pripravujú:)Tiež sa modlíme za ľudí,ktorí sa prídu duchovne osviežiť,načerpať novú silu do života,aby ich srdcia boli otvorené pre Božie slovo.Žehnajú Vám Vrábelovci a Janka Marušinka +++

Odpovedať

—————

Dátum: 19.07.2010

Vložil: Mezzomuse

Titulok: Parádžindžas!

Perfindžas superindžas! Normálne ma až šlak trafil jak som sa dozvedela, že máme web stránku!!!

Odpovedať

—————

Dátum: 16.07.2010

Vložil: Betka

Titulok: SUPER

fest dobre :) Pochvala pre Tomasa Mizdosa :) Odviedol si skvelu pracu... aj vy vsetci ostatni pri priprave spekfestu... pozrela som si program (ktory je skvely) a je mi velmi luto, ze sa spekfestu nemozem zucastnit... Prajem Vam, aby vam to vsetko vyslo lepsie, ako si predstavujete, aby ste mali vela navstevnikov,velky uspech, dobre pocasie, ziadne nehody a nezhody :)
Dajte a ukazte navstevnikom to, co ste dali a ukazali mne, a verte, ze kazdy jeden navstevnik vystupi z radu :)
Vela stastia!
Betka

Odpovedať

—————

Dátum: 19.07.2010

Vložil: Mezzomuse

Titulok: Re:SUPER

skoda ze nemozes prist :-(

Odpovedať

—————